^

foto1 foto2 foto3 foto4

GRUPY W NASZYM PRZEDSZKOLU W ROKU SZKOLNYM 2018/2019

 

misGrupa I MISIE 3-4 latki:

               wychowawcy:

                                  mgr Paulina Niziołek

                                  mgr Sylwia Widawska-Pastuszka

                        pomoc:

                                  Anna Ściubisz

 

 

 

biedronka
Grupa II BIEDRONKI 3-4 latki:

               wychowawcy:

                                  mgr Małgorzata Drab

                                  mgr Beata Klepacz

                        pomoc:

                                 Marzena Olczak

   

 

 

pszczolka
Grupa III PSZCZÓŁKI 5-6 latki:

                 wychowacy:

                                  mgr Katarzyna Legawiec

                                  mgr Barbara Pilch

                        pomoc:

                                  Alicja Kaczor

 

 

motylki
Grupa IV MOTYLKI 5 latki:

                 wychowacy:

                                  mgr Lidia Kumor

                                  mgr Marta Trelińska

                        pomoc:

                                  Mariola Banaś

 

 

wiewiorka
Grupa V WIEWIÓRKI 4-5 latki:

               wychowawcy:

                                  mgr Anna Skalska

                                  mgr Marta Lechowska

                        pomoc:

                                  Anna Żurek

                                 

 

sowa
GRUPA VI SÓWKI 3- latki

               wychowawcy:

                                  mgr Halina Drożdżowska

                                  mgr Małgorzata Kaczmarczyk

                        pomoc:

                                  Edyta Przyłudzka

 

 

papuga

 

GRUPA VII PAPUŻKI 4 -latki

               wychowawcy:

                                  mgr Anna Wojciechowska

                                  mgr Anna Paśmińska

                        pomoc:

                                  Halina Jankowska

 

 

zyrafa
GRUPA VIII ŻYRAFKI 4-5 latki

               wychowawcy:

                                  mgr Anna Przyłudzka

                                  mgr Agnieszka Trelińska

                        pomoc:

                                 Anna Berlińska

 

 

tygrys

 

GRUPA IX TYGRYSKI 6-latki

               wychowawcy:

                                  mgr Celina Obora

                                  mgr Dorota Dziadek

                        pomoc:

                                 Beata Miśta