Wyjście do Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej w Busku-Zdroju – grupa „Pszczółki”.
Opublikowano: 11.05.2026
Dzieci z grupy „Pszczółki” odwiedziły Miejsko-Gminną Bibliotekę Publiczną w Busku-Zdroju. Podczas wizyty przedszkolaki zapoznały się z księgozbiorem przeznaczonym dla najmłodszych czytelników oraz dowiedziały się, w jaki sposób należy prawidłowo obchodzić się z książkami. Dzieci miały również okazję poznać specyfikę pracy bibliotekarza oraz jego rolę w udostępnianiu i popularyzowaniu literatury.













