GRUPY W NASZYM PRZEDSZKOLU W ROKU SZKOLNYM 2019/2020

 

misGrupa I MISIE 3-4 latki:

               wychowawcy:

                                  mgr Celina Obora

                                  mgr Dorota Dziadek

                        pomoc:

                                  Beata Miśta

 

 

 

biedronka
Grupa II BIEDRONKI 4 latki:

               wychowawcy:

                                  mgr Małgorzata Kaczmarczyk

                                  mgr Halina Drożdżowska

                        pomoc:

                                Anna Żurek

   

 

 

pszczolka
Grupa III PSZCZÓŁKI 6 latki:

                 wychowacy:

                                  mgr Anna Przyłudzka

                                  mgr Agnieszka Trelińska

                        pomoc:

                                  Edyta Przyłudzka

 

 

motylki
Grupa IV MOTYLKI 5 latki:

                 wychowacy:

                                  mgr Marta Lechowska

                                  mgr Sylwia Marzec

                        pomoc:

                                  Marzena Olczak

 

 

wiewiorka
Grupa V WIEWIÓRKI 5 latki:

               wychowawcy:

                                  mgr Anna Paśmińska

                                  mgr Anna Wojciechowska

                        pomoc:

                                  Anna Ściubisz

                                 

 

sowa
GRUPA VI SÓWKI 3 i 4 - latki

               wychowawcy:

                                  mgr Barbara Pilch

                                  mgr Katarzyna Legawiec

                        pomoc:

                                  Anna Berlińska

 

 

papuga

 

GRUPA VII PAPUŻKI 4 i 5 -latki

               wychowawcy:

                                  mgr Beata Klepacz

                                  mgr Małgorzata Drab

                        pomoc:

                                  Halina Jankowska

 

 

zyrafa
GRUPA VIII ŻYRAFKI 5 latki

               wychowawcy:

                                  mgr Paulina Zabielska

                                  mgr Paulina Niziołek

                        pomoc:

                                Elżbieta Grochowska

 

 

tygrys

 

GRUPA IX TYGRYSKI 6-latki

               wychowawcy:

                                  mgr Lidia Kumor

                                  mgr Marta Trelińska

                        pomoc:

                                 Alicja Kaczor